BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Hukuk Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Hukuk Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Hukuk Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Hukuk Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar Listesi. Üniversite Hukuk Fakültesinde Öğrenim Gören Öğrencilere Burs Veren Kurumları Sizler İçin Derledik.

Hukukçular Derneği
Dernek Hukuk Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül – Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://hukukcular.org.tr

Hukuk Ve Araştırma Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, Maddi Durumu İyi Olmayan, Başarılı 25 Yaşından Büyük Olmayan Hukuk Fakültesi Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://hukukarastirmavakfi.com

Türk Hukuk Enstitüsü Derneği
Dernek Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan Hukuk Fakültesinde Öğrenci Olan, Maddi Durumu Yeterli Olmayan Başarılı Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında E-Posta Yolu İle Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://the.org.tr

Hukuk Değişim Derneği
Dernek Ankara İlindeki Hukuk Fakültelerinde Öğrenim Gören Öğrencilere Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınıyor.
Web Sitesi: http://www.hukukvedegisim.org

KAHUDEV Kadın Hukukçuları Destekleme Vakfı
Vakıf Tarafından Kadın Hukukçulara Karşılıksız Lisans Ve Yüksek Lisans Bursu Verilmektedir. Başvurular Ağustos Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://kahudev.com

Köksal Eğitim Vakfı
Vakıf Belirlediği Üniversitelerin Belirlenen Bölümlerinde Öğrenim Gören Öğrencilere Burs Vermektedir. Hukuk Fakültesi Burs Verilecek Bölümler Arasındadır. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Elden Yada Posta Yolu İle Yapılır.
Web Sitesi: https://www.kev.org.tr

Lisansüstü Yüksek Lisans Doktora Bursu Veren Kurumlar İçin Tıklayın.

EÇEV Ege Çağdaş Eğitim Vakfı
Vakıf İzmir İlindeki Devlet Üniversitelerindeki Belirlediği Bölümlerde Öğrenim Gören Öğrencilere Burs Vermektedir. Hukuk Fakültesi Burs Verilen Bölümler Arasındadır. Başvurular Eylül – Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.ecev.org.tr

Selçuklu Holding
Selçuklu Holding Mustafa Öncel Eğitim Kültür Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı T.C Vatandaşı, Lisans 2-3-4-5-6 Sınıf, Başarılı, Belirlenen Üniversitelerde Öğrenim Gören, Belirlenen Bölümlerdeki Öğrencilere Yılda 8 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Hukuk Fakültesi Burs Verilecek Bölümler Arasındadır. Başvurular Eylül Ayında Kargo Yolu İle Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.selcukluholding.com.tr

Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği
Dernek Belirlediği Alanlardaki Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Hukuk Fakültesi Burs Verilen Bölümlerdendir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://sacdd.org.tr

Lisans Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

GAEV Güler Ve Atila Erkut Eğitim Vakfı
Vakıf T.C Vatandaşı, Başarılı Ve Maddi Durumu İyi Olmayan, Belirlediği Alanlarda Öğrenim Gören Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Burs Vermektedir. Hukuk Fakültesi Burs Verilecek Alanlardandır. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: http://gaev.org

Demirkent Vakfı
Vakıf T.C Vatandaşı Başarılı Ve Maddi Durumu İyi Olmayan, Üniversitelerin Belirlediği Bölümlerinde Öğrenim Gören Lisans Öğrencilerine Yılda 7 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Hukuk Fakültesi Burs Verilecek Bölümlerdendir. Başvurular Ağustos – Ekim Ayları Arasında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.demirkentegitimvakfi.com

Aydın Doğan Vakfı Bursları
Vakıf Üniversite Lisans Programlarındaki Kız Öğrencilerine Burs Vermektedir. Burs Hukuk, Mühendislik Ve Tıp Bölümlerindeki Öğrencilere Verilir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınır.
Web Sitesi: https://www.aydindoganvakfi.org.tr/

Güriş İnşaat Yamantürk Vakfı
Vakıf Öncelikle Güriş Şirketlerine Ait İşyerlerinin Bulunduğu İllerde Öğrenim Gören, Maddi Desteğe İhtiyacı Olan, Hazırlık Ve 1. Sınıflar Hariç Belirlediği Bölümlerdeki Öğrencilere 9 Ay Süresince 12 Aylık Ödemeye Denk Gelecek Şekilde Ödenmektedir. Başvurular Temmuz Ve Ağustos Aylarında Online Olarak Alınır.
Web Sitesi: https://www.yamanturkvakfi.org.tr

Eğitim Yardımı Burs Veren Belediyeler Listesi İçin Tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.