BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Tıp Okuyanlara Burs Veren Kurumlar

Tıp Okuyanlara Burs Veren Kurumlar

Tıp Okuyanlara Burs Veren Kurumlar

Tıp Okuyanlara Burs Veren Kurumlar Hangileri, Sağlık Alanı Ve Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Veren Kurumları, Tıp Bursu Veren Yerleri, Diş Hekimliği Ve Eczacılık Fakültelerine Burs Veren Kurumları Sizler İçin Derledik.

Tıp Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar Listesi

Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Maddi Durumu İyi Olmayan, Tıp, Eczacılık, Hemşirelik, Diş Hekimliği Ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinin Lisans Bölümlerinde Okuyan 2. Sınıf Ve Üstü Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Burs Başvuruları Ağustos – Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://ssyv.org.tr

Atlas Sağlık Vakfı
Vakıf T.C Vatandaşı Olan, İzmir Ve Manisa İllerindeki Üniversitelerin Birine Kayıt Yaptıran, 25 Yaşının Altıda Belirlenen Bölümlerde Öğrenim Gören Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir. Tıp Fakültesi Öğrencileri Burs Verilen Bölümlerdendir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.atlasvakfi.org

TİSK MCV Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Mikrocerrahi Vakfı Yarının Sağlıkçıları Bursu
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, Maddi Durumu İyi Olmayan, Başarılı, Devlet Üniversitelerinde Yada Özel Ve Vakfı Üniversitelerinde Yüzde Yüz Bursu Tıp Fakültesi Bölümünde Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://yarininsaglikcilari.com

Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

Milliyetçi Hekimler Derneği
Dernek Sadece Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular E-Posta İle Eylül Ayında Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.milliyetcihekimlerdernegi.org

Lisansüstü Yüksek Lisans Doktora Bursu Veren Kurumlar İçin Tıklayın.

Türkiye Eğitim Ve Sağlık Araştırma Vakfı TESA Bursları
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, Maddi Durumu İyi Olmayan, Sağlık Ve Tıp Alanındaki Ön Lisans, Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Kasım Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://tesa.org.tr

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Yetiş Doktor Bursu
Vakıf Tıp Fakültesinde Öğrenim Gören Yetiş Doktor Projesi Kapsamında Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül – Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.lokmanhekimsv.org

Alimoğlu Sağlık Ve Eğitim Vakfı
Vakıf T.C Vatandaşı Olan, Yerleştiği Puanda İlk Yüz Bine Giren, Hazırlık Yada Hazırlık Bulunmayın Bölümlerde Birinci Sınıf Öğrencisi Olan, Vakıf Tarafından Belirlenen Bölümlerde Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Burs Verilen Bölümler
Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Gıda Mühendisliği, Beslenme Ve Diyetetik, Biyoloji, Biyomedikal Mühendisliği, Biyomühendislik, Biyoteknoloji, Genetik Ve Biyomühendislik, Kimya, Kimya Mühendisliği, Moleküler Biyoloji Ve Genetik.
Web Sitesi: https://www.alimogluvakfi.org

Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı Selçuklu Holding
Vakıf Belirlenen Bölümlerdeki Üniversitelerin 2-3-4-5-6. Sınıf Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Burs Verilecek Bölümler Arasında Tıp Fakültesi Ve Eczacılık Bölümü De Bulunmaktadır. Başvurular Kargo İle Eylül Ayında Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.selcukluholding.com.tr

Eğitim Yardımı Burs Veren Belediyeler Listesi İçin Tıklayın.

Füsun Sayek Sağlık Ve Eğitim Geliştirme Derneği
Dernek T.C Vatandaşı Öncelikli Olarak Tıp Fakültesi Öğrencisi Olan, Maddi Desteğe İhtiyacı Olanlara Yılda 10 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Eylül Ayında E-Posta İle Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.fusunsayek.org

Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği
Dernek Üstün Başarı Lisans Bursu İle İstanbul İlindeki Üniversitelerde Tıp, Diş Hekimliği Bölümlerinin De Bulunduğu Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Dernek Ayrıca Aylin Koloğlu Üstün Başarı Tıp Bursu Vermektedir. Tıp Bursunun Koşulları Üstün Başarı Bursu İle Aynıdır. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://sacdd.org.tr

SAYADER Sağlıklı Yaşam Derneği
Dernek Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik Ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinin Lisans Bölümlerinde Öğrenim Gören, Öğrenim Gördüğü Üniversite İstanbul İlinde Olan Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://sayader.global

Prof. Dr. Doğan Şahin Tıp Bursu
Prof. Dr. Doğan Şahin Başta İstanbul Tıp Fakültesi Olmak Üzere Bir Devlet Üniversitesinin Tıp, Psikoloji Veya Psikolojik Danışmanlık Rehberlik Bölümünde Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular E-Posta İle Alınmaktadır. Başvurular Web Sitesindeki Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılmaktadır.
Web Sitesi: http://drdogansahin.com

Özel Çağın Göz Hastanesi
Kurum Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olan Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Her Yıl Eylül Ayında Çağın Göz Hastanesine Elden Yada Posta Yoluyla Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.cagin.com/sosyal-sorumluluk/egitim-bursu

Lisansüstü Yüksek Lisans Doktora Bursu Veren Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

Ankara Tabip Odası
Kurum Ankara’daki Üniversitelerde Tıp Fakültesinde Öğrenim Gören, Maddi Durumu İyi Olmayan Öğrencilere Verilecek. Başvurular Odaya Şahsen Yapılacak.
Web Sitesi: https://ato.org.tr

Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı KAHEV
Vakıf T.C Vatandaşı Olan Diş Hekimliği Ve Tıp Fakültesi Öğrencilerine Referans Sistemi İle Yılda 10 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos İle Eylül Aylarında Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://kahev.org.tr

Hayat Vakfı Sağlık Alanı Bursları
Vakıf İstanbul, Bursa, Malatya, Şanlıurfa, Ankara Vb. Şubeleri İle Her Yıl Sağlık Alanında Eğitim Gören Öğrencilere Karşılıksız Burs Vermektedir.
Web Sitesi: https://www.hayatvakfi.org.tr

Güler Ve Atila Erkut Eğitim Destek Vakfı GAEV Bursu
Vakıf Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Ve Lisansüstü Programlarındaki Öğrencilere Burs Vermektedir. Burslar Tıp, Hukuk Ve Mühendislik Alanlarındaki Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Verilir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: http://gaev.org/

Cerrahpaşa Geliştirme Vakfı
Vakıf İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Tüm Sınıf Düzeyindeki T.C Vatandaşı, Maddi Desteğe İhtiyacı Olan, Kazanç Sağlayan Her Hangi Bir İşte Çalışmayan Lisans Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://iucerrahpasavakfi.org.tr

Türk Böbrek Vakfı
Vakıf İstanbul’daki Devlet Üniversitelerindeki Tıp Fakültelerinde Öğrenim Gören Öğrencilere Karşılıksız Burs Vermektedir.
Web Sitesi: https://www.tbv.com.tr

İstanbul Tabip Odası
Kurum İstanbul İlindeki Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören Maddi Desteğe İhtiyacı Olan, T.C Vatandaşı, Başarılı Tıp Fakültesi Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Eylül – Ekim Aylarında Elden Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.istabip.org.tr/burs/ogrenci

Erciyes Organ Nakli Vakfı
Vakıf T.C Vatandaşı Olan, Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan, Öncelikle Kayseri İli Doğumlu Olan, Devlet Üniversitelerinde Tıp, Sağlık Bilimleri (Lisans) Alanlarında Öğrenim Gören Eğitim Sırasında Ve Eğitimden Sonra Organ Nakli Konusunda Araştırma Yapıp Halkı Bilinçlendirmek İçin Çalışacak Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos İle Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: http://erciyesorgannaklivakfi.org

Kocaeli Eczacı Odası
Kurum Kocaeli İlinde İkamet Eden Veya Kocaeli Nüfusuna Kayıtlı Eczacılık Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Odaya Şahsen Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.kocaelieo.org.tr

Türk Dişhekimleri Birliği Bursu
Kurum Diş Hekimliği Fakültelerinde 1. Sınıfta Öğrenim Gören Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Ekim – Kasım Aylarında E-Posta İle Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.tdb.org.tr

Dentgroup Diş Hekimliği Bursu
Burslar 25 Yaşının Geçmemiş, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Maddi Desteğe İhtiyacı Olan, Birinci Sınıfı Bitirip İkinci Sınıfa Geçmeye Hak Kazanan Diş Hekimliği Fakültesi Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Kasım Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://dentgroup.com.tr

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunları Derneği TIPMED
Dernek Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınır.
Web Sitesi: https://cukurovatipmed.org/

44. Bölge Batman, Siirt, Muş Eczacı Odası
Kurum Siirt, Batman Ve Muş İllerindeki Eczacılık Fakültelerinde Öğrenim Göre Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Odaya Şahsen Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.batmaneczaciodasi.org.tr

Bir Dilek Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Şirket Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Desteği Vermektedir.
Web Sitesi: https://birdilek.org

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.