BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Selçuklu Holding Burs Başvurusu

Selçuklu Holding Burs Başvurusu

Selçuklu Holding Burs Başvurusu

Selçuklu Holding Burs Başvuruları Ne Zaman Yapılır? Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı Yüksek Öğrenim Bursu Başvuru Koşulları.

Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı Selçuklu Holding Kurucusu Merhum Mustafa Öncel’in Adını
Yaşatmak Amacıyla Kurulmuştur. Vakıf Her Yıl Yüzlerce Yüksek Öğrenim Öğrencisine Burs Vermektedir. Vakıf Tarafından Verilen Burslar Üniversite İkinci Sınıftan Başlayıp Öğrencinin Mezun Olmasına Kadar Devam Eder.

Burs Miktarı Ve Süresi
2023-2024 Dönemi İçin Eğitim Yardımı Miktarı Belirtilmemiş. Karşılıksız Burs Yılda 9 Ay Süre İle Ekim Ve Haziran Aylarında Verilmektedir.

Sütaş Eğitime Destek Bursu Başvuru Koşulları İçin Tıklayın.

Burs Başvuruları Nasıl Yapılır
Başvurular Belirtilen Tarihler Arasında Başvuru Formu Ve İstenilen Belgelerin Belirtilen Adrese APS Yada Kargo Yolu İle Gönderilmesiyle Yapılır.

Başvuru Adresi
Selçuklu Holding (Mustafa Öncel Eğitim, Kültür, Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı)
Veysel Karani Mahallesi Çolakoğlu Sokak No: 10 Kat: 7-8-9 34885 Sancaktepe İstanbul
Telefon Numarası: 0 216 564 82 90

Burs Kimlere Verilir
• Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak

• Mal Varlığı Ve Gelir Durumuna Göre Maddi Desteğe İhtiyacı Olmak

• Lisans Programlarının 2,3,4,5 Ve 6 Sınıflarında Okumak, ( Üniversiteye Yeni Kayıt Yaptırmış 1 Sınıf Öğrencileri Burs İmkanından Yararlanamayacaktır.)

• Başarılı Olmak ( Ara Sınıflar İçin: Başarısız Dersi Olmamak Veya Genel Başarı Ortalaması 4 Üzerinden En Az 3 (100 Üzerinden Not Verilen Üniversitelerde En Az 80) Olup Bir Üst Sınıfa Geçiş Hakkı Kazanmış Olmak

• Üniversitelerin 4 Yıllık Lisans Programı Ve Yüksek Lisans Öğrencisi Olmak

• Herhangi Bir Kurum Ya Da Kuruluştan Burs Almıyor Olmak (KYK Bursu Hariç)

• Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi Öğrencisi Olmak

• Üniversitelerin Tıp, Hukuk, Eczacılık, İşletme, Diş Hekimliği, Grafik Tasarım, Mühendislik (Moleküler Biyoloji Ve Genetik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji-Malzeme Mühendisliği, Biyomühendislik Ve İlgili Alt Dalları) Bölümlerinde Okuyor Olmak.

Burs Başvuru Tarihleri
2024-2025 Döneminde Başvuruların Eylül Ayında Yapılması Bekleniyor.

Web Sitesi İçin Tıklayın.
Vakıf Sitesi: https://www.mustafaoncelvakfi.org

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.