BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Hacettepe Üniversitesine Burs Veren Kurumlar

Hacettepe Üniversitesine Burs Veren Kurumlar

Hacettepe Üniversitesine Burs Veren Kurumlar

Ankara Hacettepe Üniversitesine Burs Veren Kurumlar Listesi. Hacettepe Üniversitesi Öğrencilerine Eğitim Desteği Burs Veren Vakıflar, Dernekler Ve Kurumlar Ve Başvuru Tarihleri.

KSV Kaleseramik Vakfı
Kaleseramik Vakfı Bursları Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan Belirtilen Üniversitelerdeki Lisans Programlarında Öğrenim Gören Başarılı Ve İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakülteleri, İktisat, İşletme Ve Uluslararası İlişkiler Bölümlerindeki Öğrencilere Burs Verilmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.ksvvakfi.org/

HÜMED Hacettepe Mezunlar Derneği
Hacettepe Mezunlar Derneği Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, Maddi Yardıma İhtiyaç Duyan Hacettepe Üniversitesi Ön Lisans Ve Lisans Programlarındaki Başarılı Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Ayları İçinde Derneğe Şahsen Yapılır.
Web Sitesi: https://www.humed.org.tr/

Üniversite Lisans Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar İçin Tıklayın.

Hacettepe Üniversitesi Ücretsiz Beslenme Desteği
Ücretsiz Yeme Bursu Desteğine Hacettepe Üniversitesine Kayıtlı Olan, Beslenme Desteğinden Faydalanmak İsteyen Tüm Öğrenciler Başvuru Yapabilir. Ücretsiz Beslenme Desteği Bir Yıl İle Sınırlıdır. Yemek Desteği Öğrencinin HÜ Kartına Yüklenir. Başvurular Ekim Ve Kasım Aylarında Online Olarak Alınır.
Web Sitesi: https://yaninda.hacettepe.edu.tr/

Sema Yazar Gençlik Vakfı
Sema Yazar Gençlik Vakfı Bursları Ankara’daki Belirtilen Üniversitelerin Belirtilen Bölümlerinde Lisans Ve Lisansüstü Programlarda Öğrenim Gören Öğrencilere Verilmektedir. Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Bölümleri İle İşletme, İktisat Ve Uluslararası İlişkiler Burs Verilen Bölümler Arasındadır. Başvurular Eylül Ayı İçinde Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.semayazar.org.tr/

KOLEV Koloğlu Holding Koloğlu Eğitim Vakfı
Koloğlu Eğitim Vakfı Bursları T.C Vatandaşı Olan, Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Belirtilen Üniversitelerdeki Belirtilen Bölümlerde Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir. Hacettepe Üniversitesi Öğrencilerine Burs Verilmektedir. Başvurular Eylül Ayı İçinde Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.kolev.org.tr/

Abdi İbrahim Vakfı
Abdi İbrahim Vakfı Bursu T.C Vatandaşı Olan, Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan, Başarılı Belirtilen Üniversitelerdeki Öğrencilere Burs Vermektedir. Burs Verilen Üniversiteler Arasında Hacettepe Üniversitesi De Bulunmaktadır. Başvurular Eylül Ayında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.abdiibrahim.com.tr/

KEV Köksal Eğitim Vakfı Bursları
Köksal Eğitim Vakfı Ankara İlindeki Belirtilen Üniversitelerdeki 25 Yaşını Geçmemiş Belirtilen Bölümlerde Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Burs Verilen Üniversiteler Arasında Hacettepe Üniversitesi De Yer Almaktadır. Başvurular Ekim Ayı İçinde Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.kev.org.tr/

Güncel Burs Duyuruları İçin Tıklayın.

Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı
Selçuklu Holding Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı Bursları T.C Vatandaşı Olan, Belirtilen Üniversitelerin Belirtilen Lisans Programlarında 2, 3, 4, 5 Ve 6. Sınıflarda Öğrenim Gören Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Geri Ödemesiz Burs Vermektedir. Burs Verilen Üniversiteler Arasında Hacettepe Üniversitesi de Bulunmaktadır. Başvurular Eylül Ayında Posta Yolu İle Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.mustafaoncelvakfi.org

Sabancı Vakfı Bursları
Sabancı Vakfı Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, Lisans Ve Ön Lisans Programlarındaki Başarılı Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Burs Verilen Üniversiteler Arasında Hacettepe Üniversitesi De Bulunmaktadır. Başvurular Üniversitelere Göre Online Yada Burs Ofislerine Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.sabancivakfi.org/

Türkiye’nin Mühendis Kızları Bursları
Limak Vakfı Tarafından Mühendislik Bölümünü Seçen Başarılı Ve Maddi Yardımı İhtiyaç Duyan Kız Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Burs Verilmektedir. Burs Verilen Üniversiteler Arasında Hacettepe Üniversitesi De Bulunmaktadır. Başvurular Eylül Ve Ekim Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.turkiyeninmuhendiskizlari.com/

Mehmet Zorlu Vakfı Bursları
Mehmet Zorlu Vakfı Bursu Vakıf Tarafından Belirlenen Üniversitelerde Öğrenim Gören, Belirlenen Bölümlerdeki Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Üniversitelerin Burs Ofislerine Eylül Ve Ekim Aylarında Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.mzv.org.tr/

Turing Bursu
Türkiye Turing Ve Otomobil Kurumu Bursları Ankara Ve İstanbul İllerindeki Üniversitelerdeki Ön Lisans, Lisans Ve Lisansüstü Öğrencilerine Verilmektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Web Sitesi: https://www.turing.org.tr/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.