BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Mavera Eğitim Ve Sağlık Vakıf Burs Başvurusu

Mavera Eğitim Ve Sağlık Vakıf Burs Başvurusu

Mavera Eğitim Ve Sağlık Vakıf Burs Başvuruları

Mavera Eğitim Ve Sağlık Vakfı Burs Başvuruları Ne Zaman Yapılır, Eğitim Yardımı Kimlere Verilir, Geri Ödemesiz Mavera Vakfı Bursu Başvuru Koşulları.

2013 Yılında Kurulan Vakıf Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Öğrencilerine Burs Vermektedir.

Burs Miktarı Ve Süresi
İstanbul İlindeki Öğrenciler İçin Aylık Bin Türk Lirası
İstanbul Dışındaki Öğrenciler İçin Aylık 850 Türk Lirası
Yılda 9 Ay Süre İle Ekim Ve Haziran Aylarında Verilmektedir.

Burs Başvuruları Nasıl Yapılır
Başvurular Kurumun İnternet Sitesindeki Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılır.

Toplum Gönüllüleri Vakfı TOG Burs Başvuru Koşulları İçin Tıklayın.

Burs Kimlere Verilir

• Türkiye Cumhuriyeti Üniversitelerinde Lisans Eğitimi Alıyor Olmak.

• Vakıf Bursuna Aday Olabilmek İçin Öğrencinin Maddi İmkânlarının Yetersiz Olduğunu Kabul Ve Beyan Etmesi Esastır. Bunun İçin Her Aday, Ailesinin Ve Kendisinin Mal Varlığı Ve Gelir Durumunu Tam Olarak Belgelendirmek.

• Üniversite Lisans Seviyesinde, Hazırlık Sınıfı Veya Birinci Sınıfa Kayıt Yaptırmış Olmak.

• Başvuru Tarihinde 23 Yaşından Büyük Olmamak

• Mavera Bursu Dahil En Fazla İki Yerden Burs Almak.

Başvuru Detayları
1) 2023-2024 eğitim öğretim dönemi için burs miktarı İstanbul’da okuyan öğrenciler için 1000 TL, İstanbul dışında okuyan öğrenciler için 850 TL’dir.

2) Burs, yılda 9 ay olarak lisans programı sonuna kadar verilmektedir.

3) Aksi bir durum olmadığı müddetçe burs, öğrencinin vakfa ibraz etmiş olduğu kendisine ait IBAN adresine her ayın 20’sinde yatırılır.

4) Bursiyer öğrenci, vakıf tarafından kurulmuş ve vakfın bursiyerleri ile iletişimde kaldığı whatsapp grubuna eklenecektir.

5) Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı, 2023 – 2024 burs başvurusu döneminde vakfın web sitesinden yapmış olduğum başvuruda vermiş olduğum bilgilerin doğruluğunu teyit ederim. Başvuru sonucunda burs kazanmış olduğum tarafıma bildirilmiş ve vakıf tarafından istenilen belgeler eksiksiz ve doğru olarak maveraburs@gmail.com adresine mail olarak gönderilmiştir. 6698 sayılı KVKK kapsamında vakıf ile paylaşmış olduğum bilgilerin vakıf tarafından işlenmesi ve saklanmasına açık rıza ve onayım vardır.

6) Tarafınızdan istenilen belgeler ve başvuru esnasında beyan etmiş olduğunuz bilgiler arasında bir uyuşmazlık tespit edildiğinde Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı, bursu iptal etme hakkına sahiptir.

7) Bursiyerlerimiz Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın yürüttüğü projelerde görev almak üzere vakfımıza davet edilebileceklerini bilmelidirler.

Burs Başvuru Tarihleri
2024-2025 Döneminde Burs Başvurularının Eylül Ayında Yapılması Bekleniyor. Geçen Yıl Başvurular 18 Eylül Tarihinde Başlayıp, 30 Eylül’de Sona Erdi.

Online Burs Başvuru Formu İçin Tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.