BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Türkiye’nin En İyi Ustaları Yarışıyor ISK SODEX Ustalar Ligi

Türkiye’nin En İyi Ustaları Yarışıyor ISK SODEX Ustalar Ligi

Türkiye’nin En İyi Ustaları Yarışıyor ISK SODEX Ustalar Ligi

Türkiye’nin En İyi Ustaları Yarışıyor ISK SODEX Ustalar Ligi Yarışmasının Üçüncüsü Düzenleniyor. İki Etapta Düzenlenecek Ödüllü Yarışmaya Mesleki Yeterlilik Belgesi Olmayan Ustalar Katılamayacak.

ISK-SODEX Arena Ustalar Ligi 2023

Türkiye’nin En İyi Ustaları ISK-SODEX ARENA’da

ISK-SODEX Istanbul Fuarı bünyesinde üçüncüsü düzenlenen “ISK-SODEX Ustalar Ligi” yarışması ile Türkiye’nin en iyi kombi ustalarını ağırlamaya devam ediyoruz.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 15 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 10 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 5 Bin Türk Lirası

1. Etap web sitesi üzerinden yapılan çoktan seçmeli sınav

www.sodex.com.tr sayfasında yer alan testi en doğru ve en hızlı şekilde bitiren 10 usta finalist olarak, 25-26 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX Istanbul Fuarı sırasında gerçekleştirilecek olan pratik uygulama etabına katılmaya hak kazanacaktır.

2. Etapta fuar alanında gerçekleştirilen pratik uygulama

10 finalist onlara sağlanan ekipmanlar ile zamanlama, doğru montaj, projeye uygunluk ve estetik kriterleri değerlendirmesinde kombi ve radyatör montajı uygulaması gerçekleştirecek ve yarışmanın sonunda jüri üyelerinin kriterler doğrultusunda yaptıkları oylama ile yarışmanın ilk üç kazananı belirlenecektir.

Önemli not: Katılımcıların Mesleki Yeterlilik Belgelerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Mesleki Yeterlilik Belgesi olmayan katılımcıların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Yarışma Şartnamesi

1. 2 etaptan oluşan Ustalar Ligi 2023 yarışmanın ilk etabı www.sodex.com.tr site adresi üzerinde gerçekleştirilirken, ikinci etabı 25-26 Ekim’de ISK-SODEX Arena’da fiziki katılım ile gerçekleşecektir. Yarışma Warmhaus, Formül Plastik, Rothenberger, Giacomini Unival, Yıldırım Klima sponsorluğunda, Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

2. Katılımcı, www.sodex.com.tr site adresi üzerinden paylaşılan yarışma koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

3. Katılımcı; bu yarışmadan ödül kazanabilmek için kayıt ekranında, Ad/Soyadı, E-mail, Cep Tel No ve Şehir bilgilerini doğru girmeyi taahhüt eder.

4. Yarışma 2 etaptan oluşmaktadır. 1. Etap internet sitesinden gerçekleştirilecek çoktan seçmeli test sınavı, 2. Etap Fuar alanında gerçekleştirilecek olan uygulamalı Pratik sınavdır.

5. Yarışmaya katılmak için katılımcılar öncelikle 7 Ağustos saat 09.00 ve 08 Eylül saat 17.00 arasında www.sodex.com.tr sayfasında aktif olacak survey monkey web sitesine yönlendirilecek çoktan seçmeli teste katılmalı ve 10 çoktan seçmeli soruyu eksiksiz cevaplaması gerekmektedir. Her bir soru 10 puan değerinde olup, her yarışmacı toplamda 100 puan üzerinden değerlendirilecektir.

6. Yarışma sorularını en hızlı ve en çok doğru cevaplayan ilk 10 yarışmacı ve 4 yedek yarışmacı beyan ettikleri telefon numaralarından aranarak 2. Etap yarışmaya davet edilecektir.

7. Yarışmanın ilk etabını geçen 10 usta ISK – SODEX Istanbul 2023 Fuarı’na davet edilerek, 25 – 26 Ekim 2023 tarihinde düzenlenecek 2. Etapa katılacaktır. Ustalar 2. Etapta fuar alanına kurulan yarışmanın düzenleneceği platformda kombi ve radyatör kurulumu gerçekleştirerek zamanlama, doğru montaj, projeye uygunluk ve estetik olmak üzere 4 kategoride jüri tarafından değerlendirilecek olup, 10 Ustanın arasından en yüksek puanı alan ilk üç yarışmacı ödüle hak kazanacaktır. Puan eşitliği durumunda yarışmanın bitirildiği süreye göre sıralama gerçekleştirilecektir.

8. 26 Ekim 2023 günü İstanbul Fuar Merkezi ISK-SODEX Arena alanında gerçekleştirilecek ödül töreninde kazanan ilk üç ustaya ödülleri sunulacaktır. 1. Olan usta, “15.000 TL”; 2. Olan usta “10.000 TL” ve 3. Olan usta “5.000 TL” değerinde para ödülü kazanacaktır.

9. Yarışma kapsamında ilk 10 asil kazanan ve 4 yedek yarışmacı 29 Eylül 2023 tarihinde www.sodex.com.tr web sitesinde ve ISK – SODEX Istanbul 2023 Sosyal Medya sayfalarında ilan edilecektir. Kazananların bir sonraki aşamalara katılabilmeleri için gerekli *iş güvenliği belgelerine sahip olmaları gerekmektedir. Eğer belirtilen belgeleri 1 hafta içerisinde sağlayamazlarsa, ikinci etaba katılma hakkı sıralamadaki sonraki kişiye geçecektir. Kazanan kişilerin iletmiş oldukları iletişim ve adres bilgilerinden 48 saat içerisinde kendilerine ulaşılamaması durumunda, sıralama bir sonraki kazanana hak geçecektir.

10. Kullanıcının iletmiş olduğu hatalı ya da eksik bilgilerden dolayı kendisine ulaşılamaması halinde Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. sorumlu değildir.

11. Yarışma sonucunda kazanan, Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. ve Sponsorların belirlediği juri üyeleri tarafından seçilecektir.

12. Para ödülü, yarışmacıya ISK – SODEX Istanbul 2023 Fuarı’nda fuar alanında, Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından hamiline düzenlenmiş çek ile iletilecektir.

13. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. www.sodex.com.tr web sitesinde duyurmak koşuluyla, yarışma koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya yarışmayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir.

14. Mesleki yeterlilik belgesi olmayanlar, Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu yarışmaya katılamazlar.

15. 2019 yılında dereceye girmiş ilk 3 yarışmacı 2023 yılındaki Ustalar Ligi yarışmasına tekrar katılamaz.

16. Yazılı sınav sonucunda 2. Etaba kalan ve kendilerine bilgilendirme yapılan asil ve yedek yarışmacılar, konaklama ve ulaşım ücretlerini kendileri karşılayacaktırlar.

17. Yarışma aracılığıyla kazanılan ödül bir başkasına devredilemez.

18. Kazanılan para ödülüne ilişkin vergi, harç ve benzeri tüm yasal yükümlülükler, ödülü kazanan yarışmacıya aittir.

19. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

20. Yarışmaya herkes yalnızca bir defa katılabilir. Yarışmaya katıldıktan sonra vazgeçip daha sonra tekrar katılmak mümkün değildir.

21. Katılımcıların yarışmaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim ve teknik sorunlardan dolayı Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

22. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.

23. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen yarışma şartlarını kabul etmiş sayılır.

Başvuru Tarihleri 7 Ağustos 2023 İle 8 Eylül 2023.

Yarışmaya Başvuru İçin Tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.