BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

MEMORIAL Uluslararası Çocuk Resim Yarışması

MEMORIAL Uluslararası Çocuk Resim Yarışması

MEMORIAL Uluslararası Çocuk Resim Yarışması

19. MEMORIAL Uluslararası Çocuk Resim Yarışması Okul Öncesi, İlkokul Ve Ortaokul Öğrencileri Kategorilerinde Düzenleniyor. Yarışma Başvuruları Elden Yada Posta Yolu İle Yapılabilir. Yarışmanın Bu Yılki Konsuu “Sporu Seviyorum”.

Sanatın Pozitif Ve İyileştirici Gücüne İnanan, Sanatı Bazı Tedavi Süreçlerine Entegre Eden Memorial Sağlık Grubu, 2006 Yılından Bu Yana Aralıksız Olarak Düzenlediği Uluslararası Resim Yarışması’nı Bu Yıl 19. Kez Düzenliyor. Tüm Dünya Çocuklarının Katılımına Açık Olarak Her Yıl Farklı Tema İle Gerçekleştirilen Yarışmanın Bu Yılki Konusu “Sporu Seviyorum”

Düzenleyen Kurum: Memorial Sağlık Grubu
Yarışma Kapsamı: Uluslararası
Yarışmanın Türü: Resim Yarışması
Kimler Başvuru Yapabilir: Okul Öncesi, İlkokul Ve Ortaokul Öğrencileri Katılabilir
Başvuru Nasıl Yapılır: Elden, Posta Yada Kargo Yolu İle Yapılacak

ULUSLARARASI MEMORIAL Çocuk Resim Yarışması Sporu Seviyorum
En Sevdiğiniz Sporu Anlatan Bir Resim Çizin, Armağanlar Kazanın

Çocuklar Hayal Gücünü Sevdikleri Spor İle Birleştiriyor

“Sporu Seviyorum” Konulu Resim Yarışması, Bu Yıl Çocukların Yaratıcılıklarını Harekete Geçirmenin Yanı Sıra Spora Ve Sanata Olan Duyarlılığı Arttırmayı, Gelecek Sporcuların Ve Sanatçıların Yetişmesine Pozitif Bir Güç Olmayı Amaçlıyor.

Çocukların Zihinsel Gelişiminde Önemli Bir Rolü Olan Resim Sanatını Öğrencilere Sevdirmek Ve Geleceğin Sanatçılarının Yetişmesine Katkı Sağlamak Amacıyla Düzenlenen Yarışma; Okul Öncesi, İlkokul Ve Ortaokul Düzeyindeki Öğrencilere Yönelik Olmak Üzere Üç Ayrı Kategoride Hazırlanıyor. Yarışmaya, Pastel Boya Kullanarak Çizilen Çalışmalar İle 3 Mayıs 2024 Tarihine Kadar Katılım Sağlanabiliyor.

Çocukların Resimleri 1 Yıl Boyunca Hastanede Sergilenecek

Çocukların Motivasyonunu Artırmak Ve Hayal Gücünü Sergilemelerine Olanak Sağlamak Amacıyla Gerçekleştirilen Yarışmada Dereceye Giren Özgün Eserler, 1 Yıl Boyunca Memorial Bahçelievler Hastanesi’nde Sergilenme İmkânına Sahip Olacak.

Yarışma İle İlgili Detaylı Başvuru Bilgilerine www.memorial.com.tr Web Sitesi Üzerinden Ulaşılabilirsiniz.

Yarışma Ödülleri
1. Ödülü Vestel Bisiklet

2. Ödülü Vestel Vestel V Tab Z1 A 64GB 10.1” IPS Tablet

3. Ödülü Vestel Akıllı Uyku Işığı

4. Ödülü Vestel V23 Minidots Beyaz Kulakiçi Kulaklık

Mansiyon Ödülü Akademi Çocuk Eğitim Set

Yarışma Kuralları

A. Yarışma Okul Öncesi, İlkokul Ve Ortaokul Olmak Üzere Üç Kategoride Yapılacaktır.

B. Resimler, 35cm X 50cm Ölçülerinde Resim Kağıdına, Pastel Boya İle Yapılacaktır.

C. Resimlerin Sağ Arka Köşesine Yarışmacının Adı Soyadı, Yaşı, Okulu, Velisinin Adı Soyadı Ve Telefonu Yazılmalıdır. Her Yarışmacı Sadece Bir Kez Yarışmaya Katılma Hakkına Sahiptir.

D. Yarışmaya Katılan Resimler, Eser Sahiplerine İade Edilmeyecektir. Sadece Dereceye Giren Eserler 1 Yıl İçinde Talep Edilmesi Durumunda Eser Sahiplerine Verilebilir.

E. Yarışmacılar Resimlerini, 3 Mayıs Cuma Gününe Kadar Memorial Ataşehir, Bahçelievler, Şişli, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Dicle, Kayseri Hastanelerine Elden Veya Posta Yoluyla Ulaştırabilirler.

F. Kazananlar 13 Mayıs Pazartesi Günü www.memorial.com.tr ’den Duyurulacaktır

Yarışma Detayları İçin Tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.