BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Ahbap Derneği Constructor Üniversitesi Depremzede Bursu

Ahbap Derneği Constructor Üniversitesi Depremzede Bursu

Ahbap Derneği Constructor Üniversitesi Depremzede Bursu Başvuruları

Ahbap Derneği Constructor Üniversitesi Depremzede Bursu Başvuruları Ne Zaman Yapılacak, Deprem Bölgesi Bursu Kimlere Verilecek, Başvuru Şartları Nelerdir.

Ahbap Derneği Almanya’da Constructor Üniversitesi İş Birliği İle Depremzede 100 Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Eğitim Desteği Verecek.

İDEA Uluslararası İnsani Yardım Ve Eğitim Derneği Burs Başvuru Koşulları İçin Tıklayın.

Burs Başvuruları Nasıl Yapılır
Başvurular Derneğin İnternet Sitesinde Üyelik Oluşturup Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılır.

Burs Kimlere Verilir
Deprem Felaketinden Etkilenen Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencisi Olmak

Burs Detayları
Ahbap Derneği Olarak, Almanya’nın Bremen Şehrindeki Constructor University İle Gerçekleştirdiğimiz İş Birliği Çerçevesinde, Kahramanmaraş Depreminin Etkilerinden Mağdur Olmuş Ve Belirli Akademik Disiplinlerde Eğitim Gören 100 Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencisine Öğrenim Fırsatı Sağlanacaktır.

Bu İş Birliği Çerçevesinde Seçilecek Olan 100 Öğrenciden 10’u, Almanya’da Yerleşik Constructor University’nin Fiziki Altyapısından Yararlanarak Eğitim Alacaklardır. Geriye Kalan 90 Öğrenci İse, Çevrim İçi Eğitim Platformları Üzerinden Nitelikli Eğitim İmkanlarına Erişim Sağlayacaklardır.

Kampüste Eğitim Almaya Hak Kazanan Öğrenciler, Ahbap Derneği Tarafından Temin Edilen Anlaşmalı Öğrenci Yurdunda 1 Yıl Süresince Ücretsiz Konaklama Hizmetinden Faydalanacaklardır. Constructor University, Belirlenen Programlar Dahilinde 2 Veya 3 Yıllık Süreçler İçin Herhangi Bir Ücret Talep Etmeyecek, Bu Sayede Öğrencilere Ekonomik Bir Avantaj Sağlanacaktır.

Ancak, Başvuru Sahiplerinin Seyahat, Vize, Kişisel Harcamalar, Smesterticket Ve Sağlık Sigortası Gibi Diğer Mali Yükümlülükleri, Kendilerine Ait Olacaktır. Bu Noktada, Öğrencilere Gerekli Rehberlik Ve Destek Sağlanacak Olup, Her Türlü Soruları İçin İletişim Kanallarımız Açık Tutulacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Constructor University Web Sitesini İnceleyebilirsiniz.

Burs Başvuru Tarihleri
Son Başvuru Tarihi 24 Kasım 2023.

Başvuru Formu İçin Tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.