BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Erciyes Organ Nakli Vakfı Bursu Başvuruları

Erciyes Organ Nakli Vakfı Bursu Başvuruları

Erciyes Organ Nakli Vakfı Bursu Başvurusu

Erciyes Organ Nakli Vakfı Bursu Başvuruları Nasıl Yapılacak, Geri Ödemesiz Burs Kimlere Verilecek, Burs Başvuru Ne Zaman Yapılır.

Vakıf T.C Vatandaşı Devlet Üniversitelerinde Tıp, Sağlık Bilimleri Lisans Programlarındaki Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Öğrencilere Karşılıksız Burs Vermektedir.

Burs Miktarı Ve Süresi
Açıklanmamış.

Turing Bursu Başvuru Koşulları İçin Tıklayın.

Burs Başvuruları Nasıl Yapılır
Başvurular Vakfın İnternet Sitesindeki Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılır.

Burs Kimlere Verilir
• Devlet Üniversitelerinde Tıp, Sağlık Bilimleri (Lisans) Alanlarında Eğitim Gören, Eğitim Sırasında Ve Eğitimden Sonra Organ Nakli Konusunda Araştırma Yapıp Halkı Bilinçlendirmek İçin Çalışacak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Başarılı Ve Maddi Desteğe Gereksinimi Olan Öğrenciler.

• Başvuru Yapan Öğrencilerde Öncelik Kayseri Nüfusuna Kayıtlı (Ebeveynin Birisinin Kayseri Nüfusuna Kayıtlı Olması Gereklidir.)

• Kotenjanlar Dolmadığı Takdirde Doğum Yerine Bakılmaksızın Kriterlere Uygunluk Derecelerine Göre Başvurular Değerlendirmeye Alınır.

• Başvuru Yapan Ara Sınıf Öğrencilerinin Seçmeli Ve Zorunlu Derslerden 100 Üzerinden Yapılan Değerlendirmelerde En Az 65 Ve Üzeri, 4 Üzerinden Yapılan Değerlendirmelerde Ağırlık Not Ortalamalarının En Az 2,5 Ve Üzeri Olmalıdır.

• Seçmeli Derslerden Başarısız Ve Devamsız Öğrencilere Burs Verilmez.

Burs Başvuru Tarihleri
2024-2025 Döneminde Başvuruların Ağustos İle Eylül Aylarında Yapılması Bekleniyor. Geçen Yıl Başvurular 21 Ağustos İle 22 Eylül Tarihleri Arasında Yapıldı.
Burs Sonuçları 6 Ekim Tarihinde Açıklanacak.

Web Sitesi İçin Tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.