BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Livaneli Vakfı Bursu Başvuruları

Livaneli Vakfı Bursu Başvuruları

Livaneli Vakfı Bursu Başvurusu

Livaneli Vakfı Bursu Başvuruları, Burs Başvurusu Nasıl Yapılır, Kimler Başvuru Yapabilir.

Vakıf 2021 Yılından İtibaren Mütevelli Heyeti Tarafından Seçilecek Olan Kültür, Sanat Ve Edebiyat Alanında Eğitim Alan Üniversite Ve Güzel Sanatlar Okulu Öğrencilerine Burs Sağlamaya Başlamıştır.

Gelecek Yıllarda, Müzik Ve Edebiyat Alanında İlerleme Ve Başarı Gösteren, Mütevelli Heyeti Tarafından Seçilecek Sanatçı Ve Yazarlara Her Yıl Ödüller Verilecektir.

Dilek İyilik Vakfı Bursu Başvurusu İçin Tıklayın.

Burs Kimlere Verilir
Kültür, Sanat Ve Edebiyat Alanında Eğitim Gören Yüksek Öğrenim Üniversite Ve Güzel Sanatlar Okulu Öğrencilerine Burslar Verilmektedir.

Ödüller, Bir Yıl Müzik, Bir Yıl Edebiyat Alanında Olmak Üzere Her Yıl Dönüşümlü Şekilde Verilecektir. Vakıf Müzik Ve Edebiyat Alanında Başarı Vaat Eten Genç Sanatçı Ve Yazarlara Ödüller Vermektedir.

Üniversite Lisans Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar İçin Tıklayın.

2020 Yılında Kurulan Vakıf Finansal Desteğe Gereksinimi Olan Yetenekli Öğrencileri Eğitimleri Süresinde Desteklemek Ve Onlar İçin Yatakhaneler, Kütüphaneler, Kültür Merkezleri Gibi Tesisler Sağlamaya Yönelik Girişimleri Desteklemek.

Kültür, Sanat Ve Edebiyat, Yaratıcılık, Özgür Ve Bağımsız Düşüncenin Geliştirilmesine Katkıda Bulunmak Ve Aynı Amaçları Paylaşan Kişilere Ve Örgütlere Finansal Ve Moral Destek Sağlamak.
Toplantılar, Seminerler, Konferanslar, Kurslar, Sempozyumlar, Konserler, Sergiler, Yarışmalar Düzenlemek, Online Ve Basılı Yayınlar Çıkarmak Ve Çevrenin Korunması Ve Yeniden Ormanlaştırma İçin Yürütülen Projeleri Desteklemektir.

Web Sitesi İçin Tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.