BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

KYK Bursu Banka Kartı Bankkart Genç Başvuruları

KYK Bursu Banka Kartı Bankkart Genç Başvuruları

KYK Bursu Banka Kartı Bankkart Genç Başvurusu

Ziraat Bankası KYK Bursu Banka Kartı Bankkart Genç Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? Kart Nereden Alınır? Burs Ve Öğrenim Kredisi Ödemeleri Kartsız Nasıl Alınır, Yıllık Kullanım Ücreti Ne Kadar.

Ziraat Bankası Genç Bankkart İçin Yıllık Kullanım Ücreti Bulunmamaktadır.

Kyk Bursu Banka Kartı Başvurusu Yurt Başvurusu Yada Burs Ve Öğrenim Kredisi Başvurusu Sırasında Yapılır. Kartınızda Bulunmasını İstediğiniz Özellikleri Başvuru Esnasında Seçebilirsiniz. Kartınız Başvuru Esnasında Belirtilen Adrese Gönderilir. KYK Öğrenim Kredisi Yada Burs Alacak Öğrencilerin Alması Zorunludur. Bursunuz Yada Öğrenim Krediniz Kartınıza Yatmaktadır.

Gençlere Özel Olarak Tasarlanan Ziraat Bankası Bankkart Genç Hem Banka Kartı Hem de Kredi Kartı Olarak Kullanılabilir. Kartın Ön Yüzü Banka Kartı Arka Yüzü İse Kredi Kartı Olarak Kullanılır. Kredi kartı limiti ve harçlık avans 18 yaşının doldurmuş olanlar için yapılabilir.

KYK Bursu Yılda Kaç Ay Verilir? Detaylar İçin Tıklayın.

Kartın Özellikleri

Kredi Kartı Limiti
Bankkart Genç’in Öz Yüzü Banka Kartı, Arka Yüzü Kredi Kartı Özelliğindedir. Kredi Kartı Özelliği İle Anlaşmalı Üye İşyerlerinde Taksitli Alışveriş Yapılabilir, Puan Kazanılabilir, Kampanyalara Katılabilir Ve Birbirlerinden Cazip Bankart İndirimlerinden Yararlanabilirsiniz. Kartınız Ücretsizdir.

Harçlık Avans

KYK Bursu Ve Öğrenim Kredisi Alanlar Bu Özelliği Kullanabilir. Kartınızda Para Bulunmasa Bile Harçlık Avans Özelliği İle Sadece Alışverişlerde Kullanılabilecek Faizsiz Ve Masrafsız Alışveriş Limitidir.
Harçlık Avans Limiti Kyk Burs Ve Öğrenim Kredisinden Otomatik Olarak Kesilir.

Kyk Burs Ve Öğrenim Kredisi Ödemeleri Başladığı Halde Henüz Kartı Kendisine Ulaşmayan Öğrenciler Burs Ve Kredilerini Kısa Mesaj (SMS) Yada Ziraat Mobil Uygulama Üzerinden QR Kod İle Ödeme Seçeneğini Kullanarak ATM’lerden Kartsız İşlem Menüsü Yolu İle Yapabilirler.

Bankart Genç Şifresi Nasıl Alınır

Alışveriş ve ATM işlemlerinde kullanabileceğiniz Bankkart Genç’inizin şifresini; kartınızı teslim aldıktan sonra ATM’lerimizden / İnternet Şube’mizden veya 0 850 258 00 00 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak oluşturabilirsiniz. Ayrıca, SIFRE yazıp aralarında boşluk “Kartınızın son 6 hanesi, Doğum Yeriniz, kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik kodu” bilgilerinizi ekleyip 4757’e SMS göndererek de şifre alabilirsiniz. Doğum yeriniz Türkçe karakter içeriyorsa; SMS iletirken büyük, küçük harf farketmeksizin Türkçe karakter kullanılarak yazılmalıdır.

Kısa Mesaj gönderdiğiniz telefonun mutlaka sistemimize yalnızca sizin adınıza kayıtlı olması gerekmektedir. Örnek SMS metni: SIFRE 123456 MUĞLA 123 veya SIFRE 123456 Muğla 123.

Ziraat Bankası Şubeleri İçin Tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.