BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

GENÇ BUR DA Derneği Burs Başvuruları

GENÇ BUR DA Derneği Burs Başvuruları

GENÇ BUR DA Derneği Burs Başvuruları

Genç Bursiyer Dayanışma Derneği Burs Başvuruları Ne Zaman Yapılacak, GENÇ BUR DA Derneği Burs Nasıl Yapılacak, Eğitim Desteği Başvuru Koşulları.

Genç Bursiyer Dayanışması Derneği, ihtiyaç sahibi öğrencileri belirleyerek onlara maddi ve manevi destek sağlayan bir dernektir. Dernek 100 Öğrenciye Burs Verecek.

Öncelikli olarak ebeveynlerinden birini kaydetmiş öğrencilere fırsat eşitliği sağlamak için yola çıkan derneğimizin temelleri 2016 yılında atılmıştır.

2016 Yılında İhtiyacı Olan Kişilere Bireysel Destek Vererek Faaliyetlerine Başlayan Program, 2022 Yılında Kurmuş Olduğu Sistem Ve Bulmuş Olduğu Fonlar Sayesinde 7 Farklı Milletten 61 Öğrenciye En İyi Şartlarda Burs Ve Sosyal Yardım Desteği Sağlamaktadır.

Yeni Dünya Vakfı Bursu Başvuru Koşulları İçin Tıklayın.

Genç Bursiyer Dayanışması Programı Başladığı Günden İtibaren Toplamda 76 Öğrenciye Burs Desteği Sağlamıştır. 2022 Yılı İtibari İle Dernekleşme Kararı Alan Program, Bu Zamana Kadar Sürdürmüş Olduğu Faaliyetlerine Daha Profesyonel Ve İlgili Yönetmeliklere Uygun Devam Etmektedir.

Burs Miktarı Ve Süresi
Açıklanmamış.

Burs Başvuruları Nasıl Yapılır
Başvurular İstenilen Belgelerin E-Posta Adresine Gönderilmesiyle Yapılır.
Başvuru E-Posta Adresi: basvuru@gencburda.org

İstenilen Belgeler

• Nüfus Kayıt Örneği

• Tüm Ailenin Sicil Kaydı

• İmzalı Niyet Mektubu

• Öğrenci Belgesi

• Kimlik Fotokopisi

• Sınıf Değilse Transkript

• Eğer Ailede Sağlık Sorunu Yaşayan Anne – Baba Varsa Engel Raporu

Not: Mülakat Tarihleri Web Sayfamız Üzerinden Duyurulacaktır.

Burs Başvuru Tarihleri
2024-2025 Döneminde Başvuruların Ağustos İle Eylül Aylarında Yapılması Bekleniyor. Geçen Yıl Başvurular 14 Ağustos İle 15 Eylül Tarihleri Arasında Yapıldı.

Detaylar İçin Tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.