BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Elazığ GSB KYK Kız Öğrenci Yurtları

Elazığ GSB KYK Kız Öğrenci Yurtları

Elazığ GSB KYK Kız Öğrenci Yurtları Yurt Olanakları

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Elazığ GSB KYK Kız Öğrenci Yurtları İletişim Bilgileri, Adresi Ve Telefon Numaraları, Harita Konum Bilgileri, Yurt Olanakları, Yurt Odalarındaki Yatak Sayıları.

KYK Yurtları 6 Tip Olarak Hizmet Vermektedir. Yurt Ücretleri Yurdun Tipine Göre Değişmektedir. Çamaşırhanelerde Çamaşır Yıkama Ücretsizdir. Çamaşır Yıkamak İçin Deterjan Ve Yumuşatıcılar Öğrenciler Tarafından Temin Edilmektedir.

GSB KYK Yurtları Olanakları Sunulan Hizmetler
Temizlik Hizmeti
Güvenlik Hizmeti
Merkezi Isıtma Sistemi
Çalışma Odaları
Çamaşır Odası
Ütü Odası
Mescit
Yemekhane
Sosyal Tesisler
Kahvaltı Ve Akşam Yemeği (Ücretlidir)
Revir
Konferans Salonu

Elazığ GSB KYK Erkek Öğrenci Yurtları İçin Tıklayın.

Elazığ Harput Kız Öğrenci Yurdu
İletişim Bilgileri: Üniversite Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 131/1 Elazığ Merkez
Telefon Numarası: 0 424 247 00 18 Ve 0 424 247 00 75
Faks Numarası: 0 424 247 00 25
Harita Konum Bilgileri İçin Tıklayın.

Kız Öğrenci Yurdu 3 Blok İle Hizmet Vermektedir. Yurt Odaları 2-3-4 Kişilik, Odalarda Bazalı Yataklar, Çalışma Masaları, Buzdolabı, Dolaplar, Banyo Ve Tuvalet Bulunmaktadır.

Yurt Resimleri

Elazığ İzzetpaşa Kyk Kız Öğrenci Yurdu
İletişim Bilgileri: Şahinkaya Mahallesi Şahinkaya Küme Evleri 2/1 Elazığ Merkez
Telefon Numarası: 0 424 502 04 55
Faks Numarası: 0 424 502 04 59
Harita Konum Bilgileri İçin Tıklayın.

Kız Öğrenci Yurdu 3 Blok İle Hizmet Vermektedir. Yurt Odaları 3-4 Kişilik, Odalarda Bazalı Yataklar, Çalışma Masaları, Buzdolabı, Dolaplar, Banyo Ve Tuvalet Bulunmaktadır.

Yurt Resim Galerisi

Elazığ Sare Ana Kyk Kız Öğrenci Yurdu
İletişim Bilgileri: Üniversite Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Fırat Üniversitesi Girişi 262/1 Sare Ana Yurt Müdürlüğü M-19/1 Elazığ
Telefon Numarası: 0 424 241 12 01
Harita Konum Bilgileri İçin Tıklayın.

Kız Öğrenci Yurdu 5 Blok İle Hizmet Vermektedir. Yurt Odaları 3-4 Kişilik, Odalarda Bazalı Yataklar, Dolaplar, Çalışma Masaları, Buzdolabı, Banyo Ve Tuvalet Bulunmaktadır.

Yurt Resim Galerisi

Elazığ Fethi Sekin Kyk Kız Öğrenci Yurdu
İletişim Bilgileri: Ataşehir Mahallesi Kibar Sokak No: 48 Elazığ Merkez
Telefon Numarası: 0 424 247 84 77
Faks Numarası: 0 424 247 64 47
Harita Konumu İçin Tıklayın.

Kyk Kız Öğrenci Yurdu Tek Blok İle Hizmet Vermektedir. Yurt Odaları 3-4 Kişilik, Odalarda Bazalı Yataklar, Dolaplar, Çalışma Masaları, Buzdolabı, Banyo Ve Tuvalet Bulunmaktadır.

Yurt Resim Galerisi

Yurt Başvuruları Ne Zaman Ve Nasıl Yapılır?

Yurt Başvuruları ÖSYM Yerleştirme İşlemlerinin Sonuçlanmasının Ardından E-Devlet Kapısı Üzerinden Alınmaktadır. Bu Sebeple E-Devlet Şifresi Olmayan Öğrencilerin Kimliği İle Birlikte PTT Şubelerine Giderek E-Devlet Şifresi Almaları Veya Diğer E-Devlet Giriş Yöntemlerinden Birine (İnternet Bankacılığı, E-İmza, Mobil İmza, T.C. Kimlik Kartı) Sahip Olmaları Gerekmektedir.

İlk Kayıt Ücreti Nedir Ve Bu Ücret Ne Kadardır?

Yurda İlk Defa Yerleştirilen Öğrencilerin Ödemesi Gereken Ücrete İlk Kayıt Ücreti Denir. Bu Ücretin İçerisinde Gün Bazında Yatak Ücreti Ve Güvence Bedeli Ücreti Bulunmaktadır. Bu Ücret Öğrencinin Yerleştirildiği Yurda Ve Yerleştirme Tarihine Göre Farklılık Gösterir. İlgili Banka ATM’lerinde Veya Kredi/Yurt E-Ödeme Ekranında Yer Alan Tutar Otomatik Olarak Görülmektedir.

Yurt Ücreti Ve Güvence Bedeli İşlemleri

Bakanlığımıza Bağlı Yurtlarda Ücret Ödenerek Barınılır. Yurdun Fiziki Yapısı Ve Barınma Durumuna Göre Farklı Yurt Ücretleri Uygulanmaktadır.

Güvence Bedeli
Öğrencilerin Zamanında Yatırılmayan Yurt Ücretlerine Veya Yurda Verecekleri Zarar İhtimaline Karşılık Olarak Bakanlık Tarafından Tespit Edilen Güvence Bedeli Alınır.

Öğrencilerin Bir Eğitim-Öğretim Döneminde Kaç Gün İzin Hakkı Bulunmaktadır?

Öğrencilere, Yükseköğretim Kurumlarının Akademik Takvimleri Gereği Verilen Tatiller, Hafta Sonu (Cumartesi-Pazar) Tatilleri, Diğer Resmi Tatiller Ve Özel İzinler Hariç Bir Eğitim-Öğretim Yılında Toplam 30 Gün İzin Verilmektedir.

Yurt Ücretleri Ne Zaman Ödenmelidir?

İlk Kayıt Ücreti Ödendikten Sonra İçinde Bulunulan Ayın Yurt Ücreti Takip Eden Ayın Onuncu Günü Saat 23.59’a Kadar Ödenmelidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.