BursBurs BaşvurularıAçık LiseAçık OrtaokulMESEMEdebiyat YarışmalarıÖykü YarışmasıÜniversite BursuUstalık BelgesiUsta Öğretici

Burs Veren Şirketler Holdingler

Burs Veren Şirketler Holdingler

Burs Veren Şirketler Holdingler

Öğrencilere Karşılıksız Burs Veren Şirketler Holdingler Listesi. Geri Ödemesiz Burs Veren Kurumlar, Burs Başvuru Tarihleri.

SÜTAŞ Bursu
Şirket Eğitime Destek Ve Başarı Bursu Vermektedir. Başvurular Ağustos İle Eylül Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Eğitime Destek Bursu Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Verilmektedir. Üstün Başarı Bursu Genel Sıralamada İlk 15 Bine Giren, Ara Sınıflarda Okuyanlarda 100 Üzerinden 75 Yada 4,0 Üzerinden 3,5 Not Ortalaması Olan Ve Altan Dersi Olmayan Ve Bir Üst Sınıfa Geçmeye Hak Kazanmış Olanlara Verilir.
Ayrıntılar İçin Tıklayın.

Zirve Ecza Deposu Bursu
Şirket Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Geri Ödemesiz Burs Vermektedir. Burs Başvuruları Eylül Ve Ekim Aylarında Posta Ve Kargo Yolu İle Alınmaktadır.
Ayrıntılar İçin Tıklayın.

ETİ Bursu
Eti Holding Yüksek Öğrenim İhtiyaç Bursu, Üstün Başarı Bursu Ve Yüksek Lisans – Master Ve Doktora Bursları Vermektedir. Burslar Yılda 9 Ay Süre İle Ödenmektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Ayrıntılar İçin Tıklayın.

Koloğlu Holding Bursu
Koloğlu Holding Kolev Koloğlu Eğitim Vakfı Belirtilen Üniversitelerdeki Belirtilen Bölümlerde Öğrenim Gören Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Online Olarak Eylül Ve Ekim Aylarında Alınmaktadır.
Ayrıntılar İçin Tıklayın.

Alp Havacılık Bursları
Burs Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan, Belirlenen Üniversitelerdeki Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Ekim Ve Haziran Aylarında Ödenmektedir.
Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Ayrıntılar İçin Tıklayın.

NSK Group Bursları
NSK Group Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Geri Ödemesiz Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Ayrıntılar İçin Tıklayın.

BMC Bursu
BMC Gelecek Senin Bursu Yüksek Öğrenim Lisans Ve Lisansüstü Öğrencilerine Verilmektedir. Şirket Belirli Üniversitelerin Belirli Bölümlerindeki Başarılı Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Ekim Ayında Belirtilen Üniversitelerin Burs Ofislerinde Yada Öğrenci İşlerine Yapılmaktadır.
Ayrıntılar İçin Tıklayın.

Selçuklu Holding Bursu
Selçuklu Holding Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı Belirlenen Bölümlerde Öğrenim Gören Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Ödenmektedir. Başvurular Eylül Ayında Kargo Ve Posta Yoluyla Alınmaktadır.
Koşullar İçin Tıklayın.

Güriş İnşaat Bursu
Güriş İnşaat Yamantürk Vakfı Bursları Üniversitelerde Tam Zamanlı Eğitim Gören, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olan Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir.
Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Koşullar İçin Tıklayın.

Tekfen Holding Bursu
Tekfen Holding, Tekfen Vakfı Karşılıksız Bursları Ortaöğretim Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Verilmektedir. Eğitim Yardımından Türkiye Cumhuriyeti Sınırları İçindeki Okullarda Eğitim Gören Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan Öğrenciler Yararlanabilir.
Başvurular Ekim Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Koşullar İçin Tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.